850nm 50/125 MM 50/50 Kobling Forholdet LC/UPC 1x3 FBT Kobler 1*3 FBT Multimode Fiber Optisk Splitter

Nyhed Tilbud
kr245.88
  • IDw33421
  • StatusPå lager
  • Tagshurtig optisk stik, fc lc, fiberoptiske lc, mikrokit, lc optic, sfp wdm, moxa skifte, fiberoptiske stik, fiber optisk splitter, apc hurtigt stik

Beskrivelse

Multimode-Koblingen er fremstillet af graded index fibre med diametre af 50um eller 62.5 um.Standard multimode koblinger er almindeligt anvendt i kort afstand kommunikation med LED-lyskilder, der opererer på 1310nm eller 850nm.Multimode koblinger er på bølgelængde uafhængige over et bredt spektrum af bølgelængder med uniform modal power distribution lanceringen tilstand.

Produkt Detaljer

Multimode 850nm 50/50 kobling forholdet 2mm LC/PC Fiberoptiske FBT Splitter/Kobling

Ansøgninger

Funktioner

FDDI

Kommunikation system

Få adgang til netværket

Lokale netværk

Indsætningstab

Retningsbestemte

Kompakt størrelse

Høj stabilitet og pålidelighed

Specifikation

Kobling forholdet

50:50

Drift bølgelængde

nm

850

Klasse

P

Antal overskydende tab

dB

0.5

Indsætnings-tab Max

dB

3.8

Antal ensartethed

dB

0.6

Min retningsvirkning

dB

40

Driftstemperatur

-20~+75

Opbevaringstemperatur

-40~+85

Package dimension

mm

90*20*10

1. Vi vil sende varer inden for 5 hverdage efter, at den fulde betaling er blevet bekræftet.

2. Vi kan tilbyde de internationale tjenester som følger:

Kina Post, luftpost, HK Post, luftpost, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex.Standard måde er ved China post, luftpost, og HK post air mail.

3. Køber er ansvarlig for forsikring, problemer og skader, som er forårsaget af shipping service, såsom ulykker, forsinkelser eller andre problemer.Vi er ikke ansvarlige for eventuelle told eller importafgifter, disse gebyrer er ikke inkluderet i varens pris og fragt.

GARANTI&GARANTI

1. Alle varer er efterset og afprøvet før afsendelse.hvis du ikke er tilfreds med de varer, du kan udveksle varer inden for 7 dage, og du skal kontakte os inden for 24 timer efter modtagelsen af produkterne.

2. Fragt-og ekspeditionsgebyr ikke refunderes, og kunden skal være ansvarlig for alle afgifter i forbindelse med returnering og reshipping.

3. Alle retur punkter skal være i sin oprindelige betingelser, herunder kasse og tilbehør.Menneskeskabte fejl, er ikke garanteret, sådan er ødelagt, ridset, og så videre.

4. For nogen varer, bedes du bruger EMS eller din lokale post, når du sender tilbage

FEEDBACK

1. Købers tidlig bekræftelse vil blive meget værdsat efter modtagelse af varen.

2. Da din feedback er meget vigtigt for vores virksomheds udvikling, vi oprigtigt opfordre dig til at lade positiv feedback til os, hvis du er tilfreds med vores produkt og service.Det vil kun tage dig 1 minut, men dette 1 minut har meget afgørende betydning for os.

3. Du bedes kontakte os, før de forlader nogen negativ eller neutral feedback.Vi vil arbejde med dig for at løse eventuelle problemer.Tak for din forståelse.

  • Fiber Længde: 1M
  • Kobling Forholdet: 50
  • Mærke: jyttek
  • Fiber Type: 50/125um
  • Er Overlegen : Ja
  • Stik: LC/UPC
  • Model-Nummer: hjgt

Relaterede varer

Nyt produkt fremme COMPTYCO FTTH Fiber Optic-Svejsning, Splejsning Maskine Optisk Fiber-Fusion Splicer FS-60E

Nyt produkt fremme COMPTYCO FTTH Fiber Optic-Svejsning, Splejsning Maskine Optisk Fiber-Fusion Splicer FS-60E

kr3 820.84 kr3 629.80

COMPTYCO FS-60E produkt beskrivelse: 1, Kinesisk / engelsk dual skifte sprog. 2, uden demontering tre-i-én universal armatur (hale fiber, bare fiber, læder). 3, kerne tilpasning, 7-9 sekunder svejsning, 18-26 sekunder varme (varme tid kan indstilles, varme temperaturen kan justeres). 4, Fusion Splicer vært garanti 1 år 5, boksen ydre størrelse er omkring

INTEL E10GSFPSR FTLX8571D3BCV-DET E65689-001 0Y3KJN / 0R8H2F SFP+ Transceiver til X520-DA2 eller X520-DA1 850nm 300 m 10G multi-tilstand

INTEL E10GSFPSR FTLX8571D3BCV-DET E65689-001 0Y3KJN / 0R8H2F SFP+ Transceiver til X520-DA2 eller X520-DA1 850nm 300 m 10G multi-tilstand

kr67.25

INTEL E10GSFPSR FTLX8571D3BCV-DET E65689-001 SFP+ Transceiver til X520-DA2 eller X520-DA1 850nm 300 m 10G multi-tilstand Stand: NY Original Enhed! Produkt Features: - 10Gb/s serielle optiske interface, der opfylder 802.3 ae 10GBASE-SR - 850nm VCSEL senderen, PIN-foto-detektor - Duplex LC-stik -.Metal hus, til lavere EMI - Elektrisk grænseflade,

10STK Slitter Fiberoptiske patch kabel Kabel Stripper Fiberoptiske Af Optisk Fiber Rustfrit-Stål Rør Kabel-Jakke Slitter

10STK Slitter Fiberoptiske patch kabel Kabel Stripper Fiberoptiske Af Optisk Fiber Rustfrit-Stål Rør Kabel-Jakke Slitter

kr305.67

10STK Fiberoptiske patch kabel Kabel Stripper Fiberoptiske Værktøj,Optisk Fiber Rustfrit-Stål Rør Kabel-Jakke Slitter Jeg kan forsikre dig, at kvaliteten af vores produkter for at sikre, at vi giver dig den bedste service for at sikre den hurtigste levering, mest sikre måde at levere varen til dine hænder!Hvis du har spørgsmål efter at have

ONTi 5/10-PC ' Visuelle Fejl Locator Fiberoptisk Kabel Tester 30mw Rød Laser-Lys 5-30 KM Pen Type Visuelle Fejl Locator SC/FC/ST

ONTi 5/10-PC ' Visuelle Fejl Locator Fiberoptisk Kabel Tester 30mw Rød Laser-Lys 5-30 KM Pen Type Visuelle Fejl Locator SC/FC/ST

kr695.70 kr347.85

Gratis Forsendelse Optisk Fiber Identifikator Joinwit JW3306/ JW3306B Live Fiber Identifikator Optisk Fiber Identifikator OFI

Gratis Forsendelse Optisk Fiber Identifikator Joinwit JW3306/ JW3306B Live Fiber Identifikator Optisk Fiber Identifikator OFI

kr978.14 kr939.01

JW3306 Optisk Live Fiber Identifikator Beskrivelser: Fujikura FID-30R er en optisk fiber identifikator, der detecs signal i en optisk fiber med ingen afbrydelse af signal transmission, med 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz frekvens.Fujikura FID-30R er udstyret med optisk power meter. Funktioner: Nem adgang til det mål, fiber i snæver plads Kapacitet

10stk FTTH OR20 CATV DX SC APC Modtager AGC FTTH Fiber Optiske Modtager for ONU til internet

10stk FTTH OR20 CATV DX SC APC Modtager AGC FTTH Fiber Optiske Modtager for ONU til internet

kr586.88

······Related Product······ ······Specification······ 10pcs FTTH OR20 CATV DX SC APC Receiver AGC FTTH Fiber Optical Receiver for ONU for internet Features: FTTH Fiber Optical Receiver,CATV Optical Equipmentis home-based optical receiver catering to the ultimate goal of development of optical access and suitable

OTDR FC/SC/ST/LC Fiberoptiske Stik OTDR Fiber Adapter Til Grandway Tribrer shinewayTech Optical Time Domain Reflectometer

OTDR FC/SC/ST/LC Fiberoptiske Stik OTDR Fiber Adapter Til Grandway Tribrer shinewayTech Optical Time Domain Reflectometer

kr45.85

OTDR FC/SC/ST/LC Fiberoptiske Stik OTDR Fiber Adapter Til Grandway Tribrer shinewayTech Optical Time Domain Reflectometer Jeg kan forsikre dig, at kvaliteten af vores produkter for at sikre, at vi giver dig den bedste service for at sikre den hurtigste levering, mest sikre måde at levere varen til dine hænder!Hvis du har spørgsmål efter at have

Comptyco AUA-G70A/G50A Mini Optisk Power Meter høj præcision OPM Optisk fiber tester SC/FC/ST Universal interface-Stik

Comptyco AUA-G70A/G50A Mini Optisk Power Meter høj præcision OPM Optisk fiber tester SC/FC/ST Universal interface-Stik

kr118.78 kr106.92

FTTH Fiberoptiske værktøjskasse med Fiber Stripping Tang FC-6S fiberoptiske cleaver Power Meter Visuelle Fejl Locator 12pcs/pack

FTTH Fiberoptiske værktøjskasse med Fiber Stripping Tang FC-6S fiberoptiske cleaver Power Meter Visuelle Fejl Locator 12pcs/pack

kr258.41

FTTH-Tool Kits Tilbehør Liste Nej . Mængde ( pc ' er ) Produkt 1 1 Taske af hele kits 2 1 Optisk Power Meter 3 1 SC overførsel stik til power meter 4 1 Beskyttet Taske til Locator 5 1 1 mw Laser-pointer Visuelle

5pair/Masse Gratis Fragt Udskiftning af Elektroder til MFS-50'ERNE Fiberoptiske Fusion Splicer stang Elektrode

5pair/Masse Gratis Fragt Udskiftning af Elektroder til MFS-50'ERNE Fiberoptiske Fusion Splicer stang Elektrode

kr253.64 kr240.99

FTTH Fiber optiske modtager SC APC/UPC med WDM og AGC Mini Node Indendørs Optisk Modtager med hvid plast

FTTH Fiber optiske modtager SC APC/UPC med WDM og AGC Mini Node Indendørs Optisk Modtager med hvid plast

kr76.42 kr72.63

wisewiseesdsdsdcd For yderligere konfiguration eller detaljer bedes du kontakte os.wise(@)firstfiber.kn -

1080P HD-TVI CVI AHD 4 Kanaler Video til Fiber Optiske Media Converters med RS485 Data - For 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV

1080P HD-TVI CVI AHD 4 Kanaler Video til Fiber Optiske Media Converters med RS485 Data - For 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD CCTV

kr660.24 kr561.21

* Nye Ankomst * Høj Kvalitet og Høj Ydeevne,Rimelige Priser For coxial HD Video 1080P TVI/CVI /AHD HD-Kameraer,arbejdsafstand på op til 20 kilometer,der er kompatible med multimode 0~300meters ,To års Garanti! Støtte Kameraer: TVI: 1080P (1920×1080), 960P (1280×960), 720P (1280×720) CVI :1080P (1920×1080), 960P (1280×960),

DVP-740 Fusion Splejsning af Optiske Fusion Splicer Maskine Shealth Klemme 3 i 1 Fiber Holder

DVP-740 Fusion Splejsning af Optiske Fusion Splicer Maskine Shealth Klemme 3 i 1 Fiber Holder

kr397.37

DVP-740 Fusion Splejsning af Optiske Fusion Splicer Maskine Shealth Klemme 3 i 1 Fiber Holder Produkt Navn: Fiber Holdere til DVP-740 splicer 1 par Oprindelse: Kina Gældende modeller :NanJing DVP-740 Hvis du har nogen spørgsmål eller har brug for rabat ,er du velkommen til at kontakte os

HT-5021 Fiberoptiske Multifunktionelle tænger 0.6-2.6 mm høj præcision afisolering af ledning klemme Gratis fragt

HT-5021 Fiberoptiske Multifunktionelle tænger 0.6-2.6 mm høj præcision afisolering af ledning klemme Gratis fragt

kr94.57

HT-5021 Fiberoptiske Multifunktionelle tænger 0.6-2.6 mm høj præcision afisolering af ledning klemme Gratis fragt Høj præcision specielle stålwire stripping tang CNC banebrydende slibning teknologi Med stripping, tangent, bøjning, knækket ledning funktion, design af AWG og MM dobbelt enhed skala laser mærkning design inkluderet en lås, praktisk opbevaring,

10 Stk SC/APC-SC/UPC Simplex 2,0 mm 3,0 mm LSZH Fiberoptiske Patch kabel Fiberoptiske forbindelseskabel Single Mode

10 Stk SC/APC-SC/UPC Simplex 2,0 mm 3,0 mm LSZH Fiberoptiske Patch kabel Fiberoptiske forbindelseskabel Single Mode

kr134.49 kr67.25

Anbefalede Produkter Velkommen til vores butik, ethvert spørgsmål, pls velkommen til at kontakte +86 15951880639 (WhatsApp) Ansøgninger CATV, Optisk fiber kommunikation systemer, Optisk fiber data transmission Bygning netværk adgang kabelsystemer, ODF FTTX-applikationer Har indsætningstab og tilbage refleksion tab God echangeabilityGood

Høj Kvalitet, 2 I 1 Fiberoptiske Multimeter med Optisk Power Meter, og 5mW Visuelle Fejl Locator

Høj Kvalitet, 2 I 1 Fiberoptiske Multimeter med Optisk Power Meter, og 5mW Visuelle Fejl Locator

kr165.06

wise(@)firstfiber.kn - Høj Kvalitet, 2 I 1 Fiberoptiske Multimeter med Optisk Power Meter og 5/10 MW Visuelle Fejl Locator

ZHWCOMM høj kvalitet 100pcs FTTH ESC250D SC UPC-Stik singlemodel Indlejrede Optiske fibe quick connector

ZHWCOMM høj kvalitet 100pcs FTTH ESC250D SC UPC-Stik singlemodel Indlejrede Optiske fibe quick connector

kr421.76

ZHWCOMM høj kvalitet 100pcs FTTH ESC250D SC UPC-Stik singlemodel Indlejrede Optiske fibe hurtig stik Specifikationer 1. Sammenkædning struktur, design og udstyr, stik-forbindelse, der er reserveret mikro-bend til at forblive uændret; 2. Dobbelt V-not struktur design, høj stabilitet og pålidelighed af fiber-forbindelse; 3. Centrale struktur:

Fiber cleaver SKL-6C kabel-skærekniv FTTT fiberoptiske kniv værktøjer cutter Fiber Cleavers 16 overflade blade

Fiber cleaver SKL-6C kabel-skærekniv FTTT fiberoptiske kniv værktøjer cutter Fiber Cleavers 16 overflade blade

kr262.87 kr170.87

Anbefalede Produkter Velkommen til vores butik, mere rabat du velkommen til at kontakte +86 15951880639 (WhatsApp) ​

SC UPC Hurtigt Stik-Single-Mode-Stik FTTH Af Kolde Stik Af Fiberoptiske Hurtigt Stik 58mm

SC UPC Hurtigt Stik-Single-Mode-Stik FTTH Af Kolde Stik Af Fiberoptiske Hurtigt Stik 58mm

kr745.83 kr484.79

Anbefalede Produkter Velkommen til vores butik, mere rabat du velkommen til at kontakte +86 15951880639 (WhatsApp) Beskrivelse Hurtig Montage-Stik (også kaldet No-polsk-Stik , Pre-polsk-Stik eller Hurtigt-Stik ) er en nem at installere enheden.Ingen værktøj eller en jig er påkrævet.Det er universelt for 250um /900um / 2.0

5 I 1 FTTH Fiberoptiske værktøjskasse med FC-6S Fiber Cleaver og Dobbelt port Miller stripping + tænger Wire stripper Bruge Ftth Fttx

5 I 1 FTTH Fiberoptiske værktøjskasse med FC-6S Fiber Cleaver og Dobbelt port Miller stripping + tænger Wire stripper Bruge Ftth Fttx

kr91.39

5 I 1 FTTH Fiberoptiske værktøjskasse med FC-6S Fiber Cleaver og Dobbelt port Miller stripping + tænger Wire stripper Bruge Ftth Fttx Gratis fragt Jeg kan forsikre dig, at kvaliteten af vores produkter for at sikre, at vi giver dig den bedste service for at sikre den hurtigste levering, mest sikre måde at levere varen til dine hænder!Hvis du har

SG13WD15 Håndholdte fiberoptiske laser lys kilde tester FTTH Fiberoptisk lyskilde Multi Bølgelængde 1310 1550nm

SG13WD15 Håndholdte fiberoptiske laser lys kilde tester FTTH Fiberoptisk lyskilde Multi Bølgelængde 1310 1550nm

kr213.97

SG13WD15 Håndholdte power meter Fiber optiske laser lys kilde FTTH iber Tester kommunikation instrument Funktioner 1.Greb, nem at betjene 2.To til Fire bølgelængde valgfri 3.Konstant lys, moduleret lys output 4.Output dobbelt bølgelængde gennem en enkelt uafgjort-i 5.Output tre eller fire bølgelængde ved

100PCS/Masse SFP støv plug SFP+ Dust Cover / Stik / Hætte for SFP / XFP LC Duplex Transceivere

100PCS/Masse SFP støv plug SFP+ Dust Cover / Stik / Hætte for SFP / XFP LC Duplex Transceivere

kr90.97

Beskrivelse Der tilbydes nye SFP/XFP støv propper/hætter for at beskytte værdifulde SFP og XFP Tranceivers fra skader, mens der ikke bliver brugt.Virker med alle SFP og XFP type Transceivere herunder CISCO, Finisar, HP, Ericsson, osv . Transport: 1. Vi kan arrangere forsendelse fra mandag til fredag.Shipping omfatter emballage og

KELUSHI Fiberoptisk Kabel Tester Mini Rød lyskilde 5mW/15 mw/20 mw/30mW Visuelle Fejl Locator Kabel Fejl Finder VFL med LED

KELUSHI Fiberoptisk Kabel Tester Mini Rød lyskilde 5mW/15 mw/20 mw/30mW Visuelle Fejl Locator Kabel Fejl Finder VFL med LED

kr57.47

Produkt beskrivelse: Dette røde lys er that650nm halvleder laser bruges som lysemitterende enhed,konstant strøm source-drev.Lyskilden udsender stabil rødt lys , interface til singlemode og multimode optiske fiber, og funktionen af fiber fejlfinding er realiseret. Feature: 1.Tryk clamshell er vedtaget for at lette driften af byggeri personale. 2.Støtte

Tracker Diagnosticere Tone Finder Telefon Ledning Kabel Tester Toner Tracer inder Detektor Networking Værktøjer

Tracker Diagnosticere Tone Finder Telefon Ledning Kabel Tester Toner Tracer inder Detektor Networking Værktøjer

kr55.02

wise(@)firstfiber.kn - Portabl RJ11-Netværk Telefon Telefon Kabel Tester Toner Wire Tracker Sporing Diagnosticere Tone Linje Finder Detektor Networking Værktøjer Pakken Indeholdt: 1 x Kabel-Emitter 1 x Kabel-Modtager 1 x Betjeningsvejledning, Batteri ikke skib.Kunden skal købe det lokalt.

1 Par qualcomm 8334 chipest Gigabit Fiber Optiske Media Converter 10/100/1000 mbps Single Mode Enkelt SC Fiber Port Chipset

1 Par qualcomm 8334 chipest Gigabit Fiber Optiske Media Converter 10/100/1000 mbps Single Mode Enkelt SC Fiber Port Chipset

kr232.25

Oversigt Gigabit Ethernet-mediekonvertere med ekstern strømforsyning er designet til at sende og modtage 10/100/1000 mbps data via optisk fiber.Den elektriske grænseflade vil Auto-Forhandle sig frem til at en 100 mbps eller 1000 mbps Ethernet-sats uden nogen justeringer.Det optiske interface fungerer på et 1000 mbps Ethernet-sats.Begge er miljøvenlige